SEVGİLİ ZİYARETÇİLERİMİZ;

1. Hasta ziyaret saatleri 08.00 ile 22.00 arasıdır. Ziyaret süresi mümkün olduğu kadar kısa tutulmalıdır.
Sizlere huzurlu bir ortam sağlanması için, hasta ve yakınlarının; hasta odası ve servis koridorlarında yüksek sesle konuşmaması, gürültü yapmaması gerekir. Ziyaretçi sayısının az tutulması hastamızın sağlığı açısından önem taşımaktadır. Bu konuda anlayışınız için teşekkür ederiz.
2. 0–7 yaş Çocukları ziyarete getirmeyiniz. 3. Ziyaretçilerimiz yiyecek ve içecek ihtiyaçları için, kafeteryayı kullanabilirler Kafeteryamızdan odanıza servisi 07.00 – 23.00 saatleri arasında isteyebilirsiniz.
4. Kahvaltı ve yemek servislerimiz diyetisyen kontrolünde görevliler tarafından yapılmaktadır. Kahvaltı saati sabah 07.00’de öğle yemeği saat 12.00’de. akşam yemeği 17.00’ de odanıza yemekhane yemek dağıtım personelleri tarafından getirilecektir. Hastanızın sağlığı açısından dışarıdan yiyecek getirmeyiniz.
5. 4207 sayılı kanun gereği hastane içinde sigara içilmesi kesinlikle YASAKTIR.
6. Yataklara oturmayınız.
7. Refakatçiniz için odanızda ayrı bir yatak mevcuttur. 2 inci refakatçi için ayrı yatak bulunmadığından ve sağlığınız için 2 refakatçinin kalması uygun değildir.
8. Refakatçi, tıbbi müdahaleler sırasında hastanın yanında bulunmamalıdır. 9. Yerlere çöp atmayınız.
10. Görevlilerin talimatlarına uyunuz.
11. Olumlu ve olumsuz yönlerimizi dilek-şikâyet kutularına yazınız.
12. Bir gün aynı hastanede hasta olarak yatacağınızı düşünerek hareket ediniz.
13. Hastanemizde odanızda bulunan telefondan santrali (0 veya 111)arayarak bağlatmak istediğiniz telefon numarasını bağlatabilirsiniz.
14. Hastanemizde her yatan hasta odasında tuvalet ve banyo bulunmaktadır. Her tuvalet ve banyoda hemşire çağrı sistemi bulunmaktadır.
15. Odanızda her hasta yatak başında hemşire çağrı sistemi bulunmaktadır. Acil durumlarda hemşirelerimiz sizlere yardımcı olacaklardır.
16. Hastanemizde tüm hekimlerimizin günlük vizit saatleri sabah 08.00-10.00 arası akşam 16.00-18.00 arasındadır.

Hastane kurallarına uyduğunuz için teşekkür ederiz.